Shamrock

Kadra

PATRYCJA

director and teacher

Jestem absolwentką studiów magisterskich: Pedagogika społeczno – opiekuńcza na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i studiów podyplomowych : Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna w Szkole Wyższej im. B. Jańskiego w Krakowie oraz Zarządzanie Oświatą w Małopolskim Centrum Edukacji. Dodatkowo ukończyłam studia licencjackie na kierunku Promocja zdrowia i kosmetologia w Krakowskiej Wyższej Szkole Promomocji Zdrowia. Umiejętności zawodowe zdobyłam podczas kilkuletniej pracy w Klubach Malucha, Przedszkolach oraz podczas prowadzenie własnego Punktu Przedszkolnego.

Czytaj więcej

Jestem osobą bardzo otwartą, posiadającą niespożyte zasoby energii i optymizmu. Praca z dziećmi pozwala mi tę energię jeszcze bardziej wyzwalać, a uśmiechy na buźkach dzieci są dla mnie czymś bezcennym.

Chętnie poddaję się nowym wyzwaniom i doświadczeniom. Lubię uczyć się nowych rzeczy i przekazywać tę wiedzę dzieciom. Moimi atutami są: pasja z jaką podchodzę do współpracy z dziećmi, cierpliwość, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, punktualność. Motto; które towarzyszy mi od lat….

„Gdy się zobaczyło tylko raz piękno szczęścia na twarzy ukochanej osoby, wiadomo już, że dla człowieka nie może być innego powołania, jak wzbudzanie tego światła na twarzach otaczających nas ludzi.”  Albert Camus

Prywatnie jestem mamą 5 – letniej Igi. W wolnych chwilach uwielbiam tańczyć, to moja druga życiowa pasja, pływam, jeżdżę na snowboardzie i nartach. Interesuje się architekturą i dekoracją wnętrz.

Gabrysia zdjęcie

Gabrysia

teacher

Zaczynając swoją pierwszą pracę z Dziećmi w wieku żłobkowy odkryłam, że sprawia mi to wiele radości i chciałabym się dalej realizować w zawodzie nauczyciela. Uzyskałam pełne kwalifikacje kończąc kierunek edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.
U Dzieci najbardziej zachwyca mnie ich szczerość, otwartość, kreatywność oraz spontaniczność. Każdego dnia dostaję w swojej pracy mnóstwo energii i zapału, co mobilizuje mnie do dalszych działań.
Ważne jest dla mnie, aby wychowankowie samodzielnie mogli doświadczać i poznawać świat poprzez stwarzanie im do tego odpowiednich sytuacji.

Czytaj więcej

Wolny czas spędzam aktywnie na wycieczkach rowerowych ze swoim narzeczonym oraz spacerach. Bardzo lubię zwiedzać zamki i ich okolice. Duża radość mi sprawia pomoc innym J

Praca z Dziećmi uczy mnie przede wszystkim pracy nad sobą – a najważniejsza w tym wszystkim jest uciecha małego człowieka, bo „jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy.”

– J. Korczak

Gabrysia zdjęcie
Ivanna

Ivanna

English -Polish teacher

Cześć, nazywam się Ivanna i jestem nauczycielem języka angielskiego. Uważam bycie nauczycielem za najlepszy zawód świata. Pracuję w edukacji już jedenasty rok i jeszcze mi się nie znudziło, a wręcz coraz bardziej to kocham, mimo że nie jest to lekkie i proste. Łączę w zasadzie pracę z pasją – uwielbiam języki obce i nauka ich sprawia mi ogromną przyjemność. Mówię po angielsku i niemiecku, ukraińsku i rosyjsku,znam nieco łaciny, a aktualnie uczę się polskiego
Uwielbiam pracować z dziećmi. Praca z dziećmi daje  mi przyjemność i satysfakcję. Trzeba być  bardzo cierpliwym i otwartym na dzieci.

Czytaj więcej

Jestem kreatywna, szczera i odpowiedzialna. Lubię wyzwania, chętnie uczę się nowych rzeczy. W swoim życiu często kieruję się słowami W. Disneya „if you can dream it you can do it.” Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych i wierzę, że przy odrobinie starań, człowiek jest w stanie osiągnąć wszystko. W pracy dbam o to, aby dzieci czuły się bezpiecznie, swobodnie i były rozumiane. Staram się rozwijać ich zainteresowania, rozbudzać pasje a także wspomagać w tym, co sprawia trudności. Dla mnie, jako nauczyciela, każdy wysiłek jest wart swej ceny, jeśli nagrodą jest szczery i prawdziwy dziecięcy uśmiech.

Joasia

Joanna

teacher

Urodziłam się i wychowałam w pięknej i malowniczej wsi w okolicach Miechowa. Odkąd pamiętam interesował mnie taniec, muzyka i teatr. Rozpoczęłam swoją przygodę z tańcem już pod koniec szkoły podstawowej kończąc kurs tańca towarzyskiego a swoje zainteresowania mogłam kontynuować w liceum o profilu artystyczno-teatralnym w Krakowie ( warsztaty teatralne, podstawy baletu klasycznego i taniec nowoczesny, pantomima oraz warsztaty z tkactwa artystycznego). Ukończyłam studia wyższe z uzyskaniem tytułu magistra turystyki, ale pasja do twórczej pracy z dziećmi oraz chęć nauczania najmłodszych podstaw tańców latynoamerykańskich i standardowych zwyciężyła i sprawiła,

Czytaj więcej

że ukończyłam studia podyplomowe na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z poradnictwem młodzieżowym i rodzinnym.

Posiadam ponad 2-letnie doświadczenia w pracy z dziećmi w przedszkolu w wieku od 2,5 do 6 lat. W trakcie pracy starałam się pokazać dzieciom otaczający świat z trochę innej perspektywy poprzez organizowanie zajęć z elementami pantomimy, odgrywanie scenek teatralnych, naukę tańca, zajęcia z rytmiki. Jestem uśmiechniętą, otwartą na ludzi osobą pełną pomysłów, nie bojąca się podejmować nowych wyzwań. W pracy z dziećmi ważne jest stworzenie wyjątkowego klimatu, w którym najmłodsi będą się czuli bezpiecznie i będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Dzieci w takiej grupie mogą nauczyć się przyjaźni, wzajemnego szacunku i tolerancji względem siebie i innych ludzi.

Joasia
Marta

Marta

speech therapist

Jestem logopedą z duszą artysty i miłością do dzieci. Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku logopedia. Kocham pracę z dziećmi i to właśnie jej poświęcam zdecydowaną większość swojego życia zawodowego. Jestem logopedą, który zawsze zwraca uwagę na komfort dziecka w trakcie trwania zajęć. Podczas terapii staram się, aby atmosfera panująca między mną, a dzieckiem była wesoła i przyjemna. Staram się zawsze motywować dzieci do pracy poprzez zabawę oraz ciekawe i kreatywne materiały tak, aby nauka nie była nudna ani trudna.
,,Po godzinach’’ jestem wokalistką w zespole weselnym i to właśnie muzyka jest moją pasją, która jest ze mną od dziecka. Kocham to co robię i myślę, że właśnie to powoduje nieustannie pojawiający się uśmiech na mojej twarzy 😉

Aniela

Aniela

psychologist

Mam na imię Aniela. Z wykształcenia jestem psychologiem pracującym z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. W swojej pracy stosuje indywidualne podejście do każdej Osoby. Uważam, że Dzieci najwięcej uczą się przez rozmowę, konsekwencje, obserwacje i doświadczenie. Uwielbiam w pracy z dziećmi ich beztroskę, radość, otwartość, wyobraźnie, bezpośredniość w wyrażaniu emocji i przemyślenia, które niejednokrotnie sprawiają, że z pozoru trudny dzień przestaje takim być. Dzieci postrzegam jako burze emocji, ale też bliskość, ciepło oraz pełne zaufania spojrzenie miłości. Prywatnie uwielbiam koncerty, mojego 42 kilogramowego Psa Jerrego, wieś w której się wychowałam i górskie spacery 🙂

Aniela
Natalia

Natalia

psychologist

Jestem absolwentką psychologii ze specjalizacją psychologia kliniczna dziecka na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od zawsze marzyłam o pracy z dziećmi, a obserwacja ich rozwoju i postępów daje mi niesamowitą satysfakcję i radość. Doświadczenie i umiejętności rozwijam dzięki codziennej pracy z dziećmi i ich rodzicami w przedszkolach oraz w gabinecie psychologicznym. W dalszym ciągu poszerzam swoją wiedzę poprzez uczęszczanie na kurs psychoterapii systemowej, dzięki któremu uczę się jak ważne jest uwzględnienie całego najbliższego otoczenia jednostki w celu udzielenia skutecznego wsparcia. Moją pasją jest muzyka, którą realizuję śpiewając w chórze od ponad dekady. W wolnym czasie spotykam się z przyjaciółmi na rozmowy przy kawie oraz nieustająco szukam inspiracji do kolejnych zajęć z dziećmi.

Renia zdjęcie

Danusia (Renia) 😊

kidergarden assistant

Jestem osobą pogodną, zorganizowaną oraz lubiącą kontakt z ludźmi. Swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem zarażam wszystkich dookoła. Bardzo lubię Dzieci i spędzanie z nimi czasu. A niedawno sama zostałam babcią J

Na co dzień zajmuje się domem i gospodarstwem rolnym wraz z mężem. Opiekuję się swoją teściową, która potrzebuje wsparcia w niektórych czynnościach a w szczególności podnoszeniu na duchu J Cieszę się z małych rzeczy i doceniam to co mam, szczególnie swoje Dzieci z których jestem bardzo dumna. Lubię się dzielić i pomagać innym.

Renia zdjęcie
Justyna

Justyna

kidergarden assistant

Od zawsze lubiłam opiekować się dziećmi i miałam z nimi dobry kontakt. Patrzenie na ich rozwój sprawia mi wiele satysfakcji.

Pan Piotrek

Pan Piotrek

owner

Tytuł pan Piotrek nadały mi przedszkolaki. Zawsze, gdy pojawiam się w przedszkolu nie mogę się opędzić od kochanych przedszkolaków- mają tyle pytań i są tak ciekawe świata.  Z wykształcenia jestem projektantem sieci wod-kan-gaz i prowadzę własne biuro projektowe ,  ale edukacja od wielu lat jest także moją pasją. Od 2009  roku jestem właścicielem szkoły językowej Shamrock  a po sukcesie szkoły językowej uznaliśmy , że kolejnym krokiem będzie przedszkole angielsko-polskie i tak w 2018 roku powstało Dwujęzyczne Przedszkole Happy Kids Academy.

Czytaj więcej

Cieszy mnie  gdy widzę jak maluchy przedszkolne radośnie harcują w naszym ogrodzie lub gdy słyszę jak mówią lub śpiewają po angielsku. Wiem ,że proces wychowania to trudne zadanie  bo sam jestem ojcem 3  wspaniałych dzieciaków ale jednocześnie nic tak nie raduje jak obcowanie z dzieckiem i kształtowanie młodego człowieka.  Staram się tworzyć przedszkole  tak jakbym tworzył je dla własnych dzieci. W wolnym czasie  gram w piłkę nożną lub jeżdżę na nartach bo w zdrowym ciele zdrowy duch  i to samo staram się wpajać przedszkolakom.

Pan Piotrek

Jeśli masz pytania lub chcesz zapisać dziecko w dowolnym momencie roku (jeśli mamy wolne miejsca) zadzwoń lub napisz do nas.
Czekamy na Ciebie i Twój skarb.

Jeśli masz pytania lub chcesz zapisać dziecko w dowolnym momencie roku (jeśli mamy wolne miejsca) zadzwoń lub napisz do nas.
Czekamy na Ciebie i Twój skarb.

IDEALNE WARUNKI DO ROZWOJU KREATYWNOSĆI

Dzieci dwujęzyczne mają bardziej złożoną strukturę inteligencji, a w  efekcie większą kreatywność i elastyczność sposobu myślenia

CODZIENNY KONTAK Z ŻYWYM ANGIELSKIM

Nasze przedszkole  to kontakt z żywym angielskim w codziennych sytuacjach i przyswajanie całych fraz. To nie tylko kolory, zwierzątka,  ale zdania typu: „Open the door please. Let’s go outside”

ŚWIETNA, TROSKLIWA, MĄDRA KADRA

Dbamy, aby nasza kadra miała najlepsze, specjalistyczne wykształcenie. Są wśród nich filolożki, psycholożki i logopedki z ogromnym sercem dla dzieci

WYŚMIENITY I ZDROWY CATERING

Wiemy jak ważne jest zdrowe jedzenie, dlatego o posiłki w naszym przedszkolu dba sprawdzona i jedna z najlepszych firm cateringowych. Osobiście testujemy posiłki dla dzieci

Contact us

ul. Spacerowa 35, 32-087 Zielonki
+48 660 599 633
przedszkole@kidsacademyzielonki.pl
Monday - Friday: 7:00 AM-5:30 PM  

Contact us

ul. Spacerowa 35, 32-087 Zielonki
+48 660 599 633
przedszkole@kidsacademyzielonki.pl
Monday - Friday: 7:00 AM-5:30 PM

Quick Links