Shamrock

Wyżywienie

You are what you eat

W naszym dwujęzycznym przedszkolu nie tylko dbamy o naturalne przyswajanie języka angielskiego ale wierzymy także, że właściwe , dobrze zbilansowane posiłki dają możliwość właściwego rozwoju intelektualnego,  fizycznego j i psychicznego. Dlatego właściwe żywienie dzieci jest dla nas priorytetem.

Nie tylko zapewniamy różnorodne bogate w warzywa i owoce posiłki ale także odpowiadamy na szczególne potrzeby żywieniowe naszych podopiecznych takie jak np. dieta bezmleczna, bez drobiu czy  cukrzycowa.
Wszystkie posiłki dla dzieci są świeże, przygotowane na bieżąco każdego dnia i testowane przez  nauczycieli 😊.

Kilka słów od  firmy  cateringowej

„Młyńskie Danie” to firma cateringowa istniejąca na krakowskim rynku od 2004 roku. Założył ją mój tata Zdzisław Konieczny, a od 2017 roku zarządzam nią ja. Idea jaka nam przyświecała to robić dobre domowe jedzenie z dobrych składników. Taka właśnie jest nasza kuchnia, domowa, tradycyjnie polska. Od 2010 podjęliśmy się żywienia dzieci w jednym z krakowskich przedszkoli
I tak się zaczęło..

Obecnie obsługujemy kilkanaście przedszkoli w Krakowie i stawiamy sobie za cel, aby jedzenie było smaczne, tak by dzieci chętnie jadły nasze posiłki. Nad jadłospisem czuwa wykwalifikowana, z wieloletnim doświadczeniem Pani dietetyk. Jadłospisy są odpowiednio zbilansowane i zawierają dania lubiane przez dzieci. Nasi dostawcy w większości to firmy lokalne z którymi współpracujemy już kilka lat. Staramy się zawsze wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Rodziców.
Dobre i zdrowe żywienie  dzieci jest dla nas i dla mnie najważniejsze.

Paweł Konieczny

Jeśli masz pytania lub chcesz zapisać dziecko w dowolnym momencie roku (jeśli mamy wolne miejsca) zadzwoń lub napisz do nas.
Czekamy na Ciebie i Twój skarb.

Jeśli masz pytania lub chcesz zapisać dziecko w dowolnym momencie roku (jeśli mamy wolne miejsca) zadzwoń lub napisz do nas.
Czekamy na Ciebie i Twój skarb.

IDEALNE WARUNKI DO ROZWOJU KREATYWNOSĆI

Dzieci dwujęzyczne mają bardziej złożoną strukturę inteligencji, a w  efekcie większą kreatywność i elastyczność sposobu myślenia

CODZIENNY KONTAK Z ŻYWYM ANGIELSKIM

Nasze przedszkole  to kontakt z żywym angielskim w codziennych sytuacjach i przyswajanie całych fraz. To nie tylko kolory, zwierzątka,  ale zdania typu: „Open the door please. Let’s go outside”

ŚWIETNA, TROSKLIWA, MĄDRA KADRA

Dbamy, aby nasza kadra miała najlepsze, specjalistyczne wykształcenie. Są wśród nich filolożki, psycholożki i logopedki z ogromnym sercem dla dzieci

WYŚMIENITY I ZDROWY CATERING

Wiemy jak ważne jest zdrowe jedzenie, dlatego o posiłki w naszym przedszkolu dba sprawdzona i jedna z najlepszych firm cateringowych. Osobiście testujemy posiłki dla dzieci

Contact us

ul. Spacerowa 35, 32-087 Zielonki
+48 660 599 633
przedszkole@kidsacademyzielonki.pl
Monday - Friday: 7:00 AM-5:30 PM  

Contact us

ul. Spacerowa 35, 32-087 Zielonki
+48 660 599 633
przedszkole@kidsacademyzielonki.pl
Monday - Friday: 7:00 AM-5:30 PM

Quick Links