Shamrock

Kadra

Anna

vice-director and teacher

Jestem absolwentką Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie, który ukończyłam w 2009 roku. Od tego też roku rozpoczęłam moją pasję ze szkolnictwem, którą przez wiele lat doskonalę, uczestnicząc w różnych warsztatach, szkoleniach czy kursach.
Od 2009 pełniłam funkcję nauczyciela, a także w związku z moimi dodatkowymi kwalifikacjami zawodowymi sprawowałam nadzór pedagogiczny nad pracą nauczycieli.
W 2017 r. przystąpiłam do egzaminu na kolejny stopień awansu zawodowego i otrzymałam tytuł nauczyciela mianowanego. W 2018 roku ukończyłam „Zarządzanie Oświatą”.
Od 2021roku pracuję jako wicedyrektor przedszkola.

Czytaj więcej

Prywatnie jestem mamą bliźniaków, z zawodu i pasji nauczycielką. Osobą o dużej indywidualności, refleksyjną, myślącą twórczo, a także zdolną do współdziałania z innymi. Potrafiącą sprostać nowym wyzwaniom, a także kochającą swoją pracę.

Gabrysia zdjęcie

Gabrysia

teacher

Zaczynając swoją pierwszą pracę z Dziećmi w wieku żłobkowy odkryłam, że sprawia mi to wiele radości i chciałabym się dalej realizować w zawodzie nauczyciela. Uzyskałam pełne kwalifikacje kończąc kierunek edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.
U Dzieci najbardziej zachwyca mnie ich szczerość, otwartość, kreatywność oraz spontaniczność. Każdego dnia dostaję w swojej pracy mnóstwo energii i zapału, co mobilizuje mnie do dalszych działań.
Ważne jest dla mnie, aby wychowankowie samodzielnie mogli doświadczać i poznawać świat poprzez stwarzanie im do tego odpowiednich sytuacji.

Czytaj więcej

Wolny czas spędzam aktywnie na wycieczkach rowerowych ze swoim narzeczonym oraz spacerach. Bardzo lubię zwiedzać zamki i ich okolice. Duża radość mi sprawia pomoc innym J

Praca z Dziećmi uczy mnie przede wszystkim pracy nad sobą – a najważniejsza w tym wszystkim jest uciecha małego człowieka, bo „jeśli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie musicie dostrzec, że najwyższą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy.”

– J. Korczak

Gabrysia zdjęcie
Ivanna

Ivanna

English -Polish teacher

Cześć, nazywam się Ivanna i jestem nauczycielem języka angielskiego. Uważam bycie nauczycielem za najlepszy zawód świata. Pracuję w edukacji już jedenasty rok i jeszcze mi się nie znudziło, a wręcz coraz bardziej to kocham, mimo że nie jest to lekkie i proste. Łączę w zasadzie pracę z pasją – uwielbiam języki obce i nauka ich sprawia mi ogromną przyjemność. Mówię po angielsku i niemiecku, ukraińsku i rosyjsku,znam nieco łaciny, a aktualnie uczę się polskiego
Uwielbiam pracować z dziećmi. Praca z dziećmi daje  mi przyjemność i satysfakcję. Trzeba być  bardzo cierpliwym i otwartym na dzieci.

Czytaj więcej

Jestem kreatywna, szczera i odpowiedzialna. Lubię wyzwania, chętnie uczę się nowych rzeczy. W swoim życiu często kieruję się słowami W. Disneya „if you can dream it you can do it.” Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych i wierzę, że przy odrobinie starań, człowiek jest w stanie osiągnąć wszystko. W pracy dbam o to, aby dzieci czuły się bezpiecznie, swobodnie i były rozumiane. Staram się rozwijać ich zainteresowania, rozbudzać pasje a także wspomagać w tym, co sprawia trudności. Dla mnie, jako nauczyciela, każdy wysiłek jest wart swej ceny, jeśli nagrodą jest szczery i prawdziwy dziecięcy uśmiech.

Joasia

Joanna

teacher

Urodziłam się i wychowałam w pięknej i malowniczej wsi w okolicach Miechowa. Odkąd pamiętam interesował mnie taniec, muzyka i teatr. Rozpoczęłam swoją przygodę z tańcem już pod koniec szkoły podstawowej kończąc kurs tańca towarzyskiego a swoje zainteresowania mogłam kontynuować w liceum o profilu artystyczno-teatralnym w Krakowie ( warsztaty teatralne, podstawy baletu klasycznego i taniec nowoczesny, pantomima oraz warsztaty z tkactwa artystycznego). Ukończyłam studia wyższe z uzyskaniem tytułu magistra turystyki, ale pasja do twórczej pracy z dziećmi oraz chęć nauczania najmłodszych podstaw tańców latynoamerykańskich i standardowych zwyciężyła i sprawiła,

Czytaj więcej

że ukończyłam studia podyplomowe na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z poradnictwem młodzieżowym i rodzinnym.

Posiadam ponad 2-letnie doświadczenia w pracy z dziećmi w przedszkolu w wieku od 2,5 do 6 lat. W trakcie pracy starałam się pokazać dzieciom otaczający świat z trochę innej perspektywy poprzez organizowanie zajęć z elementami pantomimy, odgrywanie scenek teatralnych, naukę tańca, zajęcia z rytmiki. Jestem uśmiechniętą, otwartą na ludzi osobą pełną pomysłów, nie bojąca się podejmować nowych wyzwań. W pracy z dziećmi ważne jest stworzenie wyjątkowego klimatu, w którym najmłodsi będą się czuli bezpiecznie i będą mogli rozwijać swoje zainteresowania i pasje. Dzieci w takiej grupie mogą nauczyć się przyjaźni, wzajemnego szacunku i tolerancji względem siebie i innych ludzi.

Joasia
Marta

Marta

speech therapist

Jestem logopedą z duszą artysty i miłością do dzieci. Ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie na kierunku logopedia. Kocham pracę z dziećmi i to właśnie jej poświęcam zdecydowaną większość swojego życia zawodowego. Jestem logopedą, który zawsze zwraca uwagę na komfort dziecka w trakcie trwania zajęć. Podczas terapii staram się, aby atmosfera panująca między mną, a dzieckiem była wesoła i przyjemna. Staram się zawsze motywować dzieci do pracy poprzez zabawę oraz ciekawe i kreatywne materiały tak, aby nauka nie była nudna ani trudna.
,,Po godzinach’’ jestem wokalistką w zespole weselnym i to właśnie muzyka jest moją pasją, która jest ze mną od dziecka. Kocham to co robię i myślę, że właśnie to powoduje nieustannie pojawiający się uśmiech na mojej twarzy 😉

Aniela

Aniela

psychologist

Mam na imię Aniela. Z wykształcenia jestem psychologiem pracującym z dziećmi, młodzieżą oraz rodzicami. W swojej pracy stosuje indywidualne podejście do każdej Osoby. Uważam, że Dzieci najwięcej uczą się przez rozmowę, konsekwencje, obserwacje i doświadczenie. Uwielbiam w pracy z dziećmi ich beztroskę, radość, otwartość, wyobraźnie, bezpośredniość w wyrażaniu emocji i przemyślenia, które niejednokrotnie sprawiają, że z pozoru trudny dzień przestaje takim być. Dzieci postrzegam jako burze emocji, ale też bliskość, ciepło oraz pełne zaufania spojrzenie miłości. Prywatnie uwielbiam koncerty, mojego 42 kilogramowego Psa Jerrego, wieś w której się wychowałam i górskie spacery 🙂

Aniela
IMG_8615

Wiktoria

psychologist

Mam na imię Wiktoria i jestem studentką V roku psychologii, o specjalności edukacyjnej. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w przedszkolach, na koloniach jako wychowawca oraz jako animator dla dzieci. Jestem osobą ciepłą, cierpliwą i kreatywną, a praca z dziećmi daje mi dużą satysfakcję. W pracy stawiam nacisk na indywidualne podejście i relacje, najważniejszym dla mnie jest, aby każdy mógł czuć się przy mnie bezpiecznie i komfortowo. Ponadto, jestem po prostu kochającą ciocią, która bardzo lubi zjadać przygotowane przez dzieci ciasteczka/klocki 🙂
Ciągle się uczę i wciąż poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach. Ukończyłam kurs MBSR (mindfulness), który mocno przekłada się na moją pracę i podejście do życia. Kocham literaturę i zwierzęta. Jeżdżę konno, a w przyszłości moim marzeniem jest zostanie hipoterapeutą 🙂
Renia zdjęcie

Danusia (Renia) 😊

kidergarden assistant

Jestem osobą pogodną, zorganizowaną oraz lubiącą kontakt z ludźmi. Swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem zarażam wszystkich dookoła. Bardzo lubię Dzieci i spędzanie z nimi czasu. A niedawno sama zostałam babcią J

Na co dzień zajmuje się domem i gospodarstwem rolnym wraz z mężem. Opiekuję się swoją teściową, która potrzebuje wsparcia w niektórych czynnościach a w szczególności podnoszeniu na duchu J Cieszę się z małych rzeczy i doceniam to co mam, szczególnie swoje Dzieci z których jestem bardzo dumna. Lubię się dzielić i pomagać innym.

Renia zdjęcie
Justyna

Justyna

kidergarden assistant

Od zawsze lubiłam opiekować się dziećmi i miałam z nimi dobry kontakt. Patrzenie na ich rozwój sprawia mi wiele satysfakcji.

Pan Piotrek

Pan Piotrek

owner

Tytuł pan Piotrek nadały mi przedszkolaki. Zawsze, gdy pojawiam się w przedszkolu nie mogę się opędzić od kochanych przedszkolaków- mają tyle pytań i są tak ciekawe świata.  Z wykształcenia jestem projektantem sieci wod-kan-gaz i prowadzę własne biuro projektowe ,  ale edukacja od wielu lat jest także moją pasją. Od 2009  roku jestem właścicielem szkoły językowej Shamrock  a po sukcesie szkoły językowej uznaliśmy , że kolejnym krokiem będzie przedszkole angielsko-polskie i tak w 2018 roku powstało Dwujęzyczne Przedszkole Happy Kids Academy.

Czytaj więcej

Cieszy mnie  gdy widzę jak maluchy przedszkolne radośnie harcują w naszym ogrodzie lub gdy słyszę jak mówią lub śpiewają po angielsku. Wiem ,że proces wychowania to trudne zadanie  bo sam jestem ojcem 3  wspaniałych dzieciaków ale jednocześnie nic tak nie raduje jak obcowanie z dzieckiem i kształtowanie młodego człowieka.  Staram się tworzyć przedszkole  tak jakbym tworzył je dla własnych dzieci. W wolnym czasie  gram w piłkę nożną lub jeżdżę na nartach bo w zdrowym ciele zdrowy duch  i to samo staram się wpajać przedszkolakom.

Pan Piotrek

Jeśli masz pytania lub chcesz zapisać dziecko w dowolnym momencie roku (jeśli mamy wolne miejsca) zadzwoń lub napisz do nas.
Czekamy na Ciebie i Twój skarb.

Jeśli masz pytania lub chcesz zapisać dziecko w dowolnym momencie roku (jeśli mamy wolne miejsca) zadzwoń lub napisz do nas.
Czekamy na Ciebie i Twój skarb.

IDEALNE WARUNKI DO ROZWOJU KREATYWNOSĆI

Dzieci dwujęzyczne mają bardziej złożoną strukturę inteligencji, a w  efekcie większą kreatywność i elastyczność sposobu myślenia

CODZIENNY KONTAK Z ŻYWYM ANGIELSKIM

Nasze przedszkole  to kontakt z żywym angielskim w codziennych sytuacjach i przyswajanie całych fraz. To nie tylko kolory, zwierzątka,  ale zdania typu: „Open the door please. Let’s go outside”

ŚWIETNA, TROSKLIWA, MĄDRA KADRA

Dbamy, aby nasza kadra miała najlepsze, specjalistyczne wykształcenie. Są wśród nich filolożki, psycholożki i logopedki z ogromnym sercem dla dzieci

WYŚMIENITY I ZDROWY CATERING

Wiemy jak ważne jest zdrowe jedzenie, dlatego o posiłki w naszym przedszkolu dba sprawdzona i jedna z najlepszych firm cateringowych. Osobiście testujemy posiłki dla dzieci

Contact us

ul. Spacerowa 35, 32-087 Zielonki
+48 660 599 633
przedszkole@kidsacademyzielonki.pl
Monday - Friday: 7:00 AM-5:30 PM  

Contact us

ul. Spacerowa 35, 32-087 Zielonki
+48 660 599 633
przedszkole@kidsacademyzielonki.pl
Monday - Friday: 7:00 AM-5:30 PM

Quick Links