Przedszkole Happy Kids' Academy w Zielonkach

Jesteśmy

Happy Kids Academy!

Niepublicznym przedszkolem dwujęzycznym w Zielonkach, koło Krakowa.

Pomagamy dzieciom mówić po angielsku od najmłodszych lat. Naszą misją jest dwujęzyczność, która przychodzi w sposób naturalny. We don’t teach English, We speak English. Wierzymy, że codzienne zanurzanie dzieci w świat języka to gotowy przepis na sukces, którym jest dwujęzyczność. Dbamy o rozwój Twojego dziecko w domowej, kameralnej i rodzinnej atmosferze. Bo tylko przyjazne środowisko, w którym dziecko czuje się bezpieczne, stwarza najlepsze warunki do nauki. Razem z rodzicami, tworzymy drużynę, która wspiera radość, szczęście i beztroskie dzieciństwo maluchów, jednocześnie ofiarowując im bezcenny dar, jakim w dzisiejszych czasach jest umiejętność swobodnego mówienia po angielsku.

Rozpoczynamy rekrutację na nowy rok przedszkolny 2021/2022

Drogi Rodzicu

Ostatnie miejsca czekają właśnie na Twoje dziecko!

A ponieważ co roku zgłasza się do nas coraz więcej chętnych, otwieramy także zapisy na rok 2022/2023. Dlatego śmiało możesz już dziś deklarować, że razem z nami chcesz tworzyć lepszą przyszłość dla swojego dziecka nawet jeśli ma ono teraz dopiero roczek lub niecałe dwa latka. Czy wiesz, że dwujęzyczność to coś znacznie więcej niż znajomość drugiego języka?

To większy potencjał intelektualny dziecka – badania E. Peala oraz W. E. Lamberta z 1962 roku wprost wykazały, że dzieci bilingwalne osiągają lepsze wyniki w testach werbalnych, jak i niewerbalnych.

Oznacza to, że struktura inteligencji dzieci dwujęzycznych jest bardziej złożona. Dzieci te cechują się większą kreatywnością oraz elastycznością sposobu myślenia.

 

Drużyna Happy Kids

Mnóstwo korzyści i łatwy dojazd