Przedszkole Happy Kids' Academy w Zielonkach

Jak pracujemy?

Od września 2018 jesteśmy jedynym niepublicznym przedszkolem dwujęzycznym w gminie Zielonki, pod patronatem profesjonalnej szkoły językowej Shamrock Languages,  działajacej od 2009 r. Znajdujemy się w cichej, spokojnej okolicy bardzo blisko centrum Zielonek, przy ulicy Spacerowej 35, (5 minut od północnej granicy Krakowa. Dogodny dojazd, duży parking). Jesteśmy kameralnym, rodzinnym przedszkolem dla 26 dzieci w wieku 2,5-6 lat.

Najlepsza Edukacja
Przedszkolna

Jesteśmy placówką kształcącą dzieci zgodnie z najwyższymi standardami wykorzystującą nowatorską metodę edukacji dwujęzycznej (Partial Immersion). W pracy z dziećmi stosujemy program z elementami projektów STEM (Science, Technology, Engineering, Maths).

Naszą kadrę stanowią nauczyciele pasjonaci posiadających wykształcenie z zakresu edukacji przedszkolnej, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Dodatkowo współpracujemy z lektorami języka angielskiego specjalizującymi się w nauczaniu najmłodszych oraz z native speakers. Wspierają nas także: logopeda, pedagog i ratownik medyczny. Nad jakością zajęć czuwa dyrektor metodyczny (nauczyciel dyplomowany z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego) mający doświadczenie w pracy z dziećmi.

Zapraszamy na spotkania z dyrektorem zarządzającym w celu osobistego przybliżenia wartości jakimi kieruje się nasza placówka.

Zapisz dziecko