O NAS

Od września 2018 uruchamiamy jedyne niepubliczne przedszkole dwujęzyczne w gminie Zielonki, pod patronatem profesjonalnej szkoły językowej Shamrock Languages,  działajacej od 2009 r. Będziemy się znajdować w cichej, spokojnej okolicy bardzo blisko centrum Zielonek, przy ulicy Spacerowej 35, (5 minut od północnej granicy Krakowa. Dogodny dojazd, duży parking). Będziemy kameralnym, rodzinnym przedszkolem dla 26 dzieci w wieku 2,5-6 lat.

Będziemy placówką kształcącą dzieci zgodnie z najwyższymi standardami wykorzystującą nowatorską metodę edukacji dwujęzycznej (Partial Immersion). W pracy z dziećmi  stosujemy program z elementami projektów STEM (Science, Technology, Engineering, Maths).

Naszą kadrę będą stanowić nauczyciele pasjonaci posiadających wykształcenie z zakresu edukacji przedszkolnej, z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Dodatkowo współpracować będziemy z lektorami języka angielskiego specjalizującymi się w nauczaniu najmłodszych oraz planujemy współpracę z native speakers. Wspierać nas także będą: logopeda, pedagog i ratownik medyczny. Nad jakością zajęć czuwa dyrektor metodyczny (nauczyciel dyplomowany z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka angielskiego) mający doświadczenie w pracy z  dziećmi.

Zapraszamy na spotkania z dyrektorem zarządzającym w celu osobistego przybliżenia  projektu oraz placówki, która zostanie otwarta od wrzesnia 2018.

 

Dowiedz się więcej

Kontakt

tel. +48 660 599 633

Adres

ul. Spacerowa 35,  32-087 Zielonki

 

Wskazówki dojazdu: Dojazd z centrum Zielonek ul. Galicyjską,
dalej ul. Do Cegielni, a następnie w prawo
ul. Spacerową prawie do końca,
po prawej stronie parking i szary budynek (budynek przedszkola).