NASZA KADRA

 

Dorota Kolemba
dyrektor przedszkola, nauczyciel anglista

e-mail: przedszkole@kidsacademyzielonki.pl

Nauczyciel dyplowany, filolog anglista, posiadający kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu we wszystkich typach szkół i pracy charytatywnej z wolontariuszami. Studia podyplomowe z zarządzania oświatą z elementami projektów unijnych. Osoba niesamowicie empatyczna i wrażliwa na drugiego człowieka.

Piotr Malota

Właściciel (organ prowadzący), Dyrektor finansowy.

e-mail: przedszkole@kidsacademyzielonki.pl

Magister inżynier budownictwa wodnego, projektant. Zarządza firmą Shamrock od 2009r. Specjalista do spraw inwestycji i pozyskiwania oraz rozliczania funduszy europejskich.

Prywatnie oddany tata trójki wspaniałych dzieciaków: Zuzi, Lili i Matiego. Lubi grać w piłkę nożną i "białe szaleństwo". Cierpliwy, kreatyny, troskliwy.

Angelika Kuczma
nauczyciel przedszkolny

e-mail: przedszkole@kidsacademyzielonki.pl

Magister pedagogiki szkolnej z terapią pedagogiczną, posiada doświadczenie w pracy z małymi dziećmi. Swoją wiedzę opiera o wiadomości zdobyte na studiach podyplomowych z edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Prywatnie miłośniczka psów.

Justyna Gugulska

pomoc przedszkolna

w trakcie przygotowania

Emilia Ciołczyk

logopeda

Ukończyła trzyletnie studia o kierunku logopedia i kontynuuje edukację, by zdobyć tytuł magistra logopedii. Dodatkowo stale poszerza swoją wiedzę czytając najnowszą literaturę, uczestnicząc w szkoleniach, a także śledząc internetowe fora poświęcone logopedom. W swojej praktyce pracowała z dziećmi z wadami wymowy oraz różnymi zaburzeniami, takimi jak: dysleksja, niedosłuch, zespół Aspergera, autyzm, zespół Downa i in. Terapię prowadzi w oparciu o założenia Metody Krakowskiej. Jak sama o sobie mówi: <<jestem logopedą cierpliwym lecz wymagającym, który dodatkowo ceni sobie przyjazną atmosferę na zajęciach. Staram się wykazywać kreatywnością, by prowadzone przeze mnie lekcje przypominały zabawę, ciekawiły i tym samym motywowały ucznia. W terapii dążę do tego, „aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa”>>.

Natalia Medyńska

psycholog

Absolwentka psychologii ze specjalizacją psychologia kliniczna dziecka na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od zawsze marzyła o pracy z dziećmi, a obserwacja ich rozwoju i postępów na co dzień daje jej niesamowitą satysfakcję i radość. W dalszym ciągu rozwija się uczęszczając na kurs psychoterapii systemowej, aby w przyszłości zostać psychoterapeutą rodzinnym. Jej pasją jest także muzyka, którą rozwija poprzez śpiewanie w chórze „Fermata” już od 2007 roku. Swój wolny czas poświęca na spotkania z przyjaciółmi przy kawie, seriale oraz szukanie inspiracji do kolejnych zajęć z ukochanymi przedszkolakami.

Aniela Piwowarska

nauczyciel

Magister psychologii z przygotowaniem pedagogicznym. Swoją przygodę w pracy z dziećmi rozpoczęła w 2018 roku i była to - jak sama mówi - jedna z lepszych decyzji życiowych. Kieruje się indywidualnym podejściem do dziecka, pozytywną dyscypliną oraz rozwojem kompetencji społeczno-emocjonalnych. Prywatnie uwielbia podróże, koncerty, dobrą lekturę oraz górskie wycieczki przyjazne zwierzętom.

Dowiedz się więcej

Kontakt

tel. +48 660 599 633

Adres

ul. Spacerowa 35,  32-087 Zielonki

 

Wskazówki dojazdu: Dojazd z centrum Zielonek ul. Galicyjską,
dalej ul. Do Cegielni, a następnie w prawo
ul. Spacerową prawie do końca,
po prawej stronie parking i szary budynek (budynek przedszkola).